Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Trefort Ágoston Gyak....

ELTE Trefort Ágoston Gyak. Iskoláról vélemények?

Figyelt kérdés
Érdekelne az iskola színvonala, tanárokról, diákokról vélemények... Meg úgy minden. Előre is köszönöm :)
2009. dec. 28. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 6-ban voltam ott felvételizni, aztán végülis 9-ben az Apáczaiban kötöttem ki, de amikor ott voltam, nekem nagyon tetszett, kedvesek voltak a tanárok, voltak ott diákok, akik segítettek, meg nyugtatgattak, és színvonalas iskola az biztos, az összes gyakorló gimi az.
2009. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :) Örömmel fogadnék még válaszokat! :)
2009. dec. 29. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez kéttannyelű ugye? Mert ott dolgozik egyik volt tanárom, Bozsó E. és őt nagyon bírtam! Gondolom elég erős suli!
2009. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy kéttannyelvű... Csak hogy magas óraszámban tanulnak idegen nyelvet... :D Értem. Köszi
2010. jan. 1. 15:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már több mint 4 éve járok a Trefortba, és szeretem :). Igaz, szerintem kicsit kemény, sokat kell tanulni, és van egy-két tanár, akik nagyon szívatnak, de nincs olyan sok. A színvonal is elég jó, pl elég sokan továbbjutnak a versenyeken (OKTV), meg az érettségiátlag is jó.

Egyébként nem kéttannyelvű, amire az előző válaszoló gondolt az a szakközép. Nyelvórák általában heti 4 órában vannak, 9.től 2. nyelv is, 11.-től ez egy kicsit változik.

A diákok meg... a kicsik idén szerintem eléggé udvariatlanok, nem hiszem, h mi is ilyenek voltunk annak idején...

Nem tudom, h azért kérdezed-e, mert felvételiznél ide, de szerintem jó trefortosnak lenni. Ja, és egy csomó tök jó program van (verébavatás, sítábor, egy csomó szakkör, éjjeli 1000 perces kosár/foci). :)

2010. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jajj, de örülök, hogy írtál! :) Ezt igazán jó hallani. Hát azért érdekelne ez, mert én most vidéki vagyok, de nagyon szeretnék felkerülni Pestre, amilyen hamar csak lehet, és ez a suli szimpatikusnak tűnt, elég sokat nézegettem a weboldalt is, nagyon megtetszett a suli. Én jövőre leszek 11-es, nemtudom, megoldható-e egyáltalán, hogy átvesznek... De egyenlőre még csak gondolkodok ezen, nem biztos, hogy lesz ebből bármi is. Köszi mégegyszer, hogy írtál, még jobban tetszik már a suli. :)
2010. jan. 3. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megoldható, ha van valahol üresedés (általában mindig van 1-2 hely). Egyik évfolyamtársam tavaly félévkor jött (10. 2. félév elején).

És még valamit elfelejtettem: azért gyakorlósikola, mert elég sok tanárjelölt/kistanár van, ami sokszor nagyon kiborító, de a tanárok csak azt mondják, h "mi ezt elfogadtuk, mikor idejöttünk". Igaz, 11. felett már inkább olyanok vannak, akik már tanítanak, de csak magasabb szintre akarnak kerülni (pl nem csak alsósokat akarnak tanítani). Szóval erre is gondolj, h van néha olyan, h órán kb semmit sem értesz meg, és az egészet otthon kell kijegyzetelni könyvből, vagy vmi. Persze amikor annyira káosz az egész, h több mint a fél osztály nem érti, akkor a tanár, ha olyan, akkor elmagyarázza (mi nemrég szinte egy egész fejezetet újra átvettünk tz előtt).

Remélem ez sem tántorított el, egy félévben max 3 ksitanár van, ki lehet bírni :). Csak gondoltam, h jobb, ha tudod :).

2010. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem, igazából ez sem tántorítana el, de tényleg elég kizártnak tartom, hogy elengedjenek anyáék ilyen fiatalon, és kollégista semmiképp sem szeretnék lenni... :S Pedig nagyon jónak tűnik a suli, és eddig nem voltam olyan hú de jó tanuló (3 az ilyen kémia-fizika-biosz-föci tárgyakból, 4 töri-matek-magyar, angolból szín 5-ös, azt imádom :D), ezért is lenne jó, mert itt muszáj lenne jól teljesítenem, és hátha utána tudnék kezdeni magammal valamit... :D
2010. jan. 4. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Válaszoló: nem Rékának hívnak és nem a 11.b-be jársz?
2011. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rám gondoltál, utolsó válaszoló, akkor nem, és mellesleg már 12.es vagyok :)
2011. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!