Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti elkezdtetek már tanulni az...

Ti elkezdtetek már tanulni az érettségire?

Figyelt kérdés
Nekem még folyamatban van a rákészülés a tanulásra...

2014. ápr. 13. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

2012-ben érettségiztem, még mindig nem kezdtem el tanulni rá.

Viszont és nagyon ajánlom, mert csúnyán pórul lehet ezzel a halogatós módszerrel járni.

A tavaszi szünetben szépen dolgozd ki a saját rendszered, napra lebontva. És fontos, hogy minden kidolgozott tételt/ anyagot még most beszerezz. Mert hidd el, így még nem lesz megterhelő, de akkor, ha most nem kezdesz el tanulni, olvasni, matek feladatokat gyakorolni, akkor minden egyszerre fog a nyakadba szakadni és ki fogsz borulni. Sok sikert, okosan!!!!

2014. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a középiskola első osztályától arra készülünk, nem?
2014. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első köszi! :)

Második: végül is igen, de én közvetlenül az előtte lévő időszakra gondoltam.

2014. ápr. 13. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

én már érettségiztem, de nem különösebben tanultam rá. magyarból majdnem mindig 3as voltam, tételeknek még a címét sem olvastam el, (csak az első 3 tételét) mégis 4es lett, törire sem tanultam soha csak ültem az órán azt figyeltem és ami akkor rámragadt azt tudtam, angolt tanultam de nem érettségi miatt hanem nyelvvizsga miatt, matek és fizika pedig mindig minden házit megcsináltam, ez elég volt arra ezeken kívül érettségi előtt pár feladatsort megoldva felkészüljek. emelt matek fizika közép angol 5ös, közép magyar töri 4es

saját képességeidhez mérte kezdj el tanulni. ha érzed hogy túl sok és nem tudod megtanulni akkor már most állj neki

2014. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!