Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék jelentkezni szakács...

Szeretnék jelentkezni szakács okj tanfolyamra, de mindenhol azt írják, hogy telítve vannak. Miért?

Figyelt kérdés

Egy csomó iskola honlapját megnéztem, és feliratkoztam, de mindig azt írták, hogy már nem vesznek fel több ember, mert megtelt. Vajon van még esélyem jelentkezni szeptemberben induló ingyenes szakács okj képzésre, vagy ezekre már réges rég kellett volna jelentkezni?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2014. ápr. 1. 17:56
 1/1 anonim válasza:
Ingyenesre már nem hiszem. Meg nem is biztos, hogy az olyan jó lenne, mert lehet, hogy nem lenne alapanyagra pénze a sulinak. Pesten sok helyen problémát okoz az iskolai gyakorlatokra az alapanyagok biztosítása. Viszont, ha még nem jelentkeztél máshova, akkor tudok ajánlani egy jó helyet Pesten, a Tavernát. Igaz, hogy fizetni kell félévente 90 ezret+regisztrációs díj minden évben, de 2 év alatt 2 szakmát is szerezhetsz. Én most végeztem ebben a suliban. Elég jó oktatók vannak, meg a gyakorlati helyek is nagyon jók.
2014. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!