Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a kisképző diákai?...

Milyenek a kisképző diákai? Befogadóak akkor is ha nem szívok? Mennyire drogos ez az iskola?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? :S Ez nem a Budai... FO
2014. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked írtam-e tegnap, de persze, füveznek ott rendesen, régen a tanárok is toltak keményebb szereket, de az eventushoz képest semmi a kisképzősök füvezgetése, meg a legtöbb művészetiben meg sima középsuliban is megtalálhatóak az ilyen emberek.
2014. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

csak rajtad függ hogy kipróbálod-e.

amúgy meg ugyanannyira füveznek,mint máshol(jó lehet hogy egy picit többet mint az átlag)

vannak hülyék,és normálisak is,mint mindenhol.

2014. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ebben a suliban az a jó, hogy senkit nem nevetnek vagy közösítenek ki azért, aki :). Azt viselsz, azt eszel, azt hiszel stb., amit akarsz.

én most végzem majd az elsőt, és még életemben nem szívtam egy szál cigit sem.

viszont én attól féltem, senki nem fogja majd ismerni a kedvenc könyveimet, pl Jókai könyveket (hát igen, nem a generációnk kedvence), de még ebben is lehet találni társakat, akik elkísérnek könyvtárba :)

ha lenne még kérdésed, írj privátban :)

2014. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te jó hülye lehetsz... Nem az számít, hogy hányan füveznek körülötted, az számít te füvezni fogsz-e. És mielőtt megkérdeznéd, attól még, hogy egyszer kipróbálod, még nem leszel füves, vagy drogos... Még valami. A fű az nem drog. Csak egy élvezeti cikk. Mint pl a kávé, vagy a csoki.
2014. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!