Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi egyetemre töri vagy...

Jogi egyetemre töri vagy angol emelt érettségi? Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 19:32
 1/6 anonim válasza:
szerintem inkább a töri.
2014. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az, amiből jobb eredményt tudsz produkálni.
2014. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából mindkettőből jó vagyok. csak a töri emelttől félek mert lehet, hogy egy 60%-os emelt nem "elegendő"
2014. márc. 10. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazándiból, hogy elérd az államis pontszámot jogra duplázással, 2 90%-os emelt sem elég. Szóval jól látod. :D
2014. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Angollal megvan a nyelvvizsgád is, ami a diplomához kell. Ha elég jól sikerült.
2014. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom (én történelemből is, meg angolból is emeltezek), aki középsuli végére normálisan, nagyjából folyékonyan tud beszélni angolul, az rakjon belőle emeltet (ha jobb mint 60% akkor már legalább a nyelvvizsgád megvan, és az is pluszpont, ha az érettségit el is rontod, és nem ebből duplázol), mert az most ingyen van. És azonfelül még lehet gondolni, hogy miből rakjál, így töriből pl. Szépen előveszed a négy év tankönyvét (mondjuk ezt nem márciusban kell kitalálni jövőre sem), és megtanulod.
2014. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!