Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Gimnázium (Bp....

Teleki Blanka Gimnázium (Bp. ) szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
62pontos központit írtam a vitt jegyeim azt hiszem 33pont és szerintem a szóbelin 40ponton felül kaptam. Szerintetek felvesznek haladó angolra vagy NYEK-es angolra?

2014. febr. 23. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tehát, ha jól számolom 135 pontod van összesen vagy egy kicsivel több lehet a szóbeli végleges pontjaitól függően... Tavaly ennél magasabb volt a ponthatár :( Csak német nyek-re lenne elég. Biztos, hogy csak 33 pontot viszel a jegyeidből??? Nem számoltál valamit el?
2014. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked a tavalyi statisztikát:

haladó angol - 149 pont volt az utolsó felvett tanuló pontszáma

angol NYEK - 148 pont

német NYEK - 135 pont

töri szak - 129 pont

biológia szak - 144 pont

magyar média - 136 pont

2014. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet, hogy elszámoltam nem tudom.:/ azért nagyon köszönöm:) de nem szoktak maradni NYEK-es angolon helyek? És akkor rosszabbakat is felvesznek?
2014. febr. 23. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is hallottam, de inkább zuglói lakosok vannak ilyenkor előnyben.

Legalábbis azt hiszem :) Zuglói vagy?

2014. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik sulikat jelölted még?
2014. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zuglói. Kölcseyt de oda nem hívtak be szóbelire:( ami még esélyes az a 17.kerületi Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimnázium és a péceli Ráday(PIOK) bár ebbe a kettőbe nagyon nem szeretnék menni:/
2014. febr. 23. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Azok sz@rok,èn a Rózsadombi Móricz Zsigmond gimibe jártam,az nagyonkemenyvolt,de az eletbe barhol megallom a helyem:-)
2014. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor lesz a sorrend módosítási lehetőség, akkor fel lehet venni új szakokat, igaz új iskolát nem, ha jól tudom. A Kölcseybe pl. ott van az ökológiás 4 éves szak, azt még felveheted és első helyre rakhatod, nyilván ahová nem hívtak be szóbelire azt lerangsorolod a végére.

A kéttan részre nem hiszem, hogy elég lenne a pontod.

A Telekinél is ugyanez a helyzet, van neki két NYEK-es osztálya, ahová nem kell szóbeli, azokat is vedd fel, természetesen az angol haladó osztályodat is tartsd bent a listán, hiszen a szóbelid jól sikerült :)

Javaslatom röviden

1. Teleki angol haladó

2. Kölcsey Öko

3. Teleki angol NYEK

4. Teleki német NYEK, itt a második nyelv angol és attól a szinttől, amin jelenleg vagy, lesz szintfelmérő

5. 6. utána jöhetnek a sorrendben azok a sulik amiket az előbb említettél, azokat sajna nem ismerem.

Természetesen mindenről te döntesz, beszéld meg anyukádékkal is.

Majd az ideiglenes listán nézd majd meg hol vagy a rangsorban, az is ad egy új információt.

2014. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És nagyon együtt érzek veled, de fel a fejjel!!! :) :)

Próbáld kihozni a legjobbat a helyzetedből ;)

2014. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De azt is lehet, ha mindenképpen a Kölcsey angol osztályát szeretnéd, akkor azt is hagyhatod az első helyen és fellebbeztek, vagy telefonáltok, vagy bementek személyesen. Sajnos ezt már nem tudom, hogy megy ...
2014. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!