Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejelöltem két sulit. Ha...

Bejelöltem két sulit. Ha felvesznek mindkettőbe, dönthetek úgy, hogy én abba a suliba szeretnék járni, amit 2. nak jelöltem?

Figyelt kérdés
8.os vagyok.Elsőnek egy angol tagozatot jelöltem,2.nak egy humánt.ha felvesznek mind a kettőbe,dönthetek úgy,hogy a humánra szeretnék járni? Megbántam,hogy csak 2.nak jelöltem..:S 14/L
2014. febr. 22. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanabban a suliban jelölted meg, akkor az igazgatónál kérvényezheted, hogy átmenj másik osztályba, bár egy 4-évesről egy 5-évesre átiratkozni nem feltétlenül lesz egyszerű. A másik dolog, hogy amióta kitalálták ezt a KLIK-et, szinte kiszámíthatatlan minden; régen az volt, hogy az igazgató bírálta el a kérvényt, ma már az se tudja, aki kitalálta ezt a rendszert, hogy ennek mi a folyamata.
2014. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem dönthetsz úgy. Pont ez a lényege a sorrendállításnak és annak, hogy egy lehetőség van még utólag is arra, hogy az ember változtasson rajta, de ennek a határideje már rég lejárt. Ha az elsőbe felvesznek, akkor nem dönthetsz úgy, hogy a másodikba mész - ugyanis abba nem vesznek fel.
2014. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem egy iskola a kettő,sőt nem is egy város.Az angol tagozat meg 5 éves,a humán 4...:S Semmi esély,akkor? :)
2014. febr. 22. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol tudom marcius 12.-ig lehet sorrendet valtoztatni. Legalabbis nekem ezt mondta az ofom..14/L
2014. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Márciusban lesz még lehetőség sorrend módosításra.

Nekünk azt mondták, hogy a sorrend azért fontos, mert ahová első körbe bekerülsz oda "kell" járnod (elvileg ugye elsőnek mindenki azt írjra be, ami a szíve-vágya). Én úgy tudom, hogy kb. látni lehet majd az ideiglenes felv. jegyzéket márc. elején, s utána lehet még módosítani...

Sok sikert!

2014. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú,köszi.:D Akkor majd beszélek az ofővel is,de nagyon leszarja..:D
2014. febr. 22. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudtál módosítani?
2014. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ideiglenesen hol vagy?
2014. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem módosítottam végül,letettem róla,jó lesz nekem ott,amit elsőnek jelöltem.:D
2014. márc. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!