Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában szólnak ezekért?

Középiskolában szólnak ezekért?

Figyelt kérdés

/Elsősorban szakközépre gondolok azon belül is a Hengersor-ra./

1. ha színessel írok

2. ha csak 1 db füzetet viszek,hogy ne keljen sokat cipelni,és otthon másolom be a tantárgynak megfelelő füzetbe az adott témát

remélem érthetően fogalmaztam,de ha nem kérlek szóljatok!!!



2014. febr. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az iskolát,de nem hinném,hogy probléma lenne. Nálunk gimnáziumban is jó pár osztálytársamnak "szivárványos" a füzete.

Az 1 füzetes megoldásba sem köthetnek bele,ez csak számodra pluszmunka.

2014. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanárfüggő.

Nekem volt olyan tanárom, aki nagyon komolyan vette, hogy hogy néz ki a füzetünk, hiába próbáltál érvelni vele, hogy neked tökéletes úgy is ahogy van, ő rendszeresen beszedte, osztályozta, és nagyon komolyan vette, hogy külön füzetbe írj, ráadásul abba is kékkel, nem maszatolós tollal, és hogy hogy nézzen ki.

Valamelyik tanár (a tanárok többsége) meg egyáltalán nem foglalkozott a füzetekkel.

2014. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem , köszönöm!!
2014. febr. 12. 17:27
 4/6 anonim válasza:

A színessel írás nem hiszem, hogy gond lenne.

Azt viszont szigorúan veszik ha csak 1 füzeted van. Sok tanár rendszeresen beszedi és leosztályozza a füzeteket.

2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a helyedben vennék egy gyűrűskönyvet, bele elválasztó lapokat

mi troll dolog is az :D

2014. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tökre össze-vissza csináltam a dolgokat, nagyon ritkán szedték csak be, maximum évente 1X, akkor is ha gond lett volna, sztem akkor se szóltak volna semmiért; max ha valaki folyamatosan nem írja le az órai anyagot, abba köthettek volna bele, de amúgy volt olyan tanár, amelyik feleléskor elkérte a füzetet és belelapozgatott, de egyébként ez nemigazán jellemző. Szóval nálunk igazából kb senkit nem érdekelt, hogy hogy' vezette vki a füzetét, hát saját magának kell tanulnia belőle.
2014. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!