Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miben különböznek az egyházi...

Miben különböznek az egyházi középiskolák az államiaktól?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
abban hogy "gazdagabbak", egyházi fenntartás alatt állnak. én általános iskolában jártam egyháziba, ezerszer szigorúbb volt mint egy átlagos, tanultunk hittant, kötelező volt templomba járni stb. Az egyházi középiskolák java része elit középiskolának számít, márcsak a szigor miatt is.
2014. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Én is egyházi suliba járok (már elsos korom óta, most vagyok 12.es ) Minket soha nem köteleztek ,hogy jarjunk..sőt vkit nem is erdekel az egész, csak azért jár oda mert közel van. Igen nagyobb a szigor pl: nem vehetek fel miniszoknyat , pi× csa nacit. Az intézményen belül nem lehet csokolozni ( amit nemis annyira banok ,mert idegesit mikor a buszon vki nyalja falja egymást,persze nem egy puszirol beszelek.) Nem lehet rondán beszélni. De én am szeretek odajárni tiszta minden, torolkozo, szappan mindig van. A tanárok segítőkészek,persze nekik is vannak hibái ,de mi sem vagyunk artatlanok. Egyébként a Hit Gyuli a fenntartója a sulinknak.
2014. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!