Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt mivel lehet meghálálni...

Ezt mivel lehet meghálálni (egyetemen)?

Figyelt kérdés
Egy vizsgámat nem tudtam felvenni a Neptunban, így elvileg jegyet sem kaphatnék belőle.A tanár viszont volt olyan kedves és beszélt a tanulmányi osztállyal, illetve a dékánhelyettessel is, és kivételesen hozzájárultak a jegyem beírásához.A tanárúr javasolta, hogy a TO-s nőnek vigyek valamit köszönetképpen.Viszont nem tudom, hogy mennyire jó ötlet ez (az a szigorúbb fajta)... Ha megyek be pl. jogviszony igazolást kérni, akkor adjak neki pl egy tábla csokit, vagy mit javasoltok? :D

2014. febr. 6. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a tanár megtett érted ennyit, akkor Ő is kaphatna igazán valamit.

A csoki amúgy jó ötlet, bár 1-200ft-tal drágábban már lehet kapni nem nónémszar bonbont, én inkább azzal próbálkoznék mindkettejüknél.

2014. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem a TO-s nő, nem fog furán nézni rám, hogy mit akarok én azzal?
2014. febr. 6. 12:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert a tanárnak viszek, az egyértelmű.
2014. febr. 6. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs több TO-s nő, vagy tudod kihez kell menned, és nem csak a kezébe nyomod, hanem hozzáfűzöl néhány kedves mondatot, akkor nem fog hülyének nézni. :-)
2014. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem fogadhatja el

Egyébként én kávét adnék neki

2014. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Vagy egyszerűen csak megköszönöd neki (szavakkal)

Vagy viszel neki virágot

2014. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ide írok, de kérdezni szeretnék valamit Tőled, 53%-os válaszoló!

Mindenhova, ahová csak írsz, egymás után 1-2 perces különbséggel írod a kommenteket ahelyett, hogy egyben küldenéd el. Miért?

2014. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
max. 1 csokor szép virág és a tanárnak pedig semmit, amíg odajárok
2014. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én inkább bon-bont adnék neki. Szerintem marha jól tud esni a to-soknak, szóval nyugodtan, ha mást nem,a szándékot értékelni fogja.
2014. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell túlzásba venni. Elvileg tényleg nem fogadhatná el, de a mieinknek nagyon jól esik, ha ilyesmit kapnak figyelmességből, csak mert ők is azok voltak.

Nem hiszem, hogy hülyének fog nézni, csak mondd el neki, hogy szeretnéd megköszönni, hogy xy tanár hatására határidő után is volt olyan kedves és beírta a jegyedet, majd nyújtsd át és kész. Lehet meglepődik, mert nincsenek ehhez hozzászokva, de szerintem biztosan jól fog esni neki.

2014. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!