Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közületek felvételizett...

Közületek felvételizett valaki a kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium két tannyelvű szakára? Ha igen, akkor mik voltak ott? Nehéz volt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
En oda felveteliztem. Bementem, huztam tetelt es kaptam 15 percet es leirhattam lapra. Kimentem, elmondtam, kozbe kerdezgetett de tenyleg konnyu kerdeseket tett fel, es ha nem ertettem segitett. Nagyon segitokesz volt. Aztan volt egy rovid angol szoveg amit el kellett olvasni, es ossze kellett foglalni roviden a tartalmat angolul. Meg volt egy kep is amirol mondani kellett par mondatot. Legyel magabiztos, es probalj minel tobb angol kifejezest mondani. Sok sikert!:).
2014. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit megnyugodtam. Remélem így menni fog. nagyon sokat segítettél, köszi! :)

Téged felvettek?

2014. febr. 15. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat igazan nincsmit:). Engem sajnos nem vettek fel mert csak 4,1 volt az atlagom. Tavaly ez nem volt eleg. De a 64 pontos felvetelim boven eleg volt:)
2014. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oh, sajnálom. Az én átlagom 5,0 a felvételim pedig 66 pontos lett. (magyar 46, matek 20...ezt elcsesztem eléggé..)

És mennyi volt tavaly a ponthatár? Túljelentkezés volt?

2014. febr. 19. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Teged szinte 100%, hogy felvesznek. Mar csak a szobeli van vissza. Egyebkent Munkacsyban minden evben tuljelentkezes van. Tobb mint 900-an vagyunk:D. Ponthatar meg nem tudom mennyi volt, de vannak csodak. Ideiglenesen 70. korul voltam es csak 30-at vettek fel. Boven bekerultem. Egyik osztalytarsam a 90. helyrol kerult be:)
2014. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Komolyan? :O Hogyan? Most megcsillogtattál előttem egy kis reményt. :)

Csak azért vagyok egy kicsit csalódott, mert a harmadikként megjelölt helyemen, a fonyódi Mátyás Királyban már fölrakták a rangsort, mert oda nem kell szóbeli. 30 a képzési szám, és én 28. vagyok. Szóval az már tuti, hogy van iskolám, csak nem igazán oda akarok menni. (mondjuk aki a kicsit nem becsüli azt a nagyot nem érdemli). Tehát, oda is csak a 28. helyre kerültem be...

Akkor Munkácsyba? Huhh... majd jönnek oda a kaposvári Zrínyi Ilonából, ahol már 8.-ban középfokú nyelvvizsgájuk van a gyerekeknek.=semmi esély... Talán ha a 80%-ot elérném, akkor "talán bekerülnék". kb. 100 jelentkező van a két tanítási nyelvűre, az igazgató helyettes mondta. Hát, hnap lesz a "veszedelem", remélem menni fog...

És te hova jársz most iskolába?

2014. febr. 21. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanugy Munkacsyba jarok emelt angolra:) Es a nyelvvizsga csak par plusz pontot szamit.
2014. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Uh, pedig én már csak abban reménykedhetek. Egyébként egész jól ment. :)

Ha valami csoda folytán felvesznek, akkor megkeressük egymást? :)

2014. febr. 23. 19:12
 9/9 anonim válasza:
Végül is melyik szakra vettek fel ?
2019. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!