Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kicsit tartok a két tannyelvű...

Kicsit tartok a két tannyelvű középiskolától. Ti is így voltatok vele?

Figyelt kérdés

Hello !


Azon gondolkozom, hogy a jelentkezésem egy két tannyelvű iskolába adjam be, vagy a sima részébe. Jó tanuló vagyok, 4.9 átlagom van, a felvételim elég jó lett. A tanáraim biztatnak hogy a két tannyelvű osztálya ennek az iskolának nagyon jó, és hogy oda kéne mennem.A gyengém a matematika és félek, hogyha magyarul sem értem, angolul mi lesz velem? Kérném a tanácsotokat! Köszi!



2014. febr. 5. 16:47
 1/2 doni1201 ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a kéttannyelvű osztályt válaszd, ha nem értesz valamit, akkor magyarul is elmondják, legalábbis nálunk ez így volt. És egy nyelvet itthon, tehát nem idegennyelvi környezetben legjobban egy kéttannyelvűben lehet elsajátítani. Nagy előnyt fog jelenteni az ilyen szintű nyelvtudás.
2014. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! Én is hajlok a két tannyelvű felé, de azért egy kis tartás van bennem. Egyre többen mondják, ha nem értjük, magyarul is megbeszéljük :)
2014. febr. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!