Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez a felvételinél?

Hogy van ez a felvételinél?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12.es,a hónap közepéig le kell adni a jelentkezést,e több ismeretlen pont is van még ,amit nem értek:

-a nyelvvizsgám már megvan,de a bizonyítványom még nincs

-még nincsenek érettségi,utolsó év végi jegy eredményeim

-a többletpontokhoz sem tudok mit írni,mivel most igényeltem újra a hátrányos helyzetű igazolványt

ezeket meddig lehet módosítani?

és mi történik,ha a februári jelentkezésben ezek nem szerepelnek?attől még érvényes a jelentkezésem?



2014. febr. 3. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Dokumentumpótlást lehet csinálni később is, egy adott határidőn belül (azt hiszem július 10), szóval nincs semmi probléma ha addig megszerzed és feltöltöd ezeket a hiányzó elemeket. Csak a jelentkezést kötelező leadni február 15ig.


Hasznos infók!! :

[link]


[link]



(egy szintén 12.es lány :) )

2014. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Akkor te is csak a 11.es iskolai eredményekig tudtad kitlteni a felvételit,és így fogod hitelesíteni,igaz?
2014. febr. 4. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:
És a bizonxítványok közül csak a 11.est csatolod a jelentkezéshez,vagy 9.től 11ig?
2014. febr. 4. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj ezzel, mert február 15-ig ha jól tudom, csak a jelentkezés leadása a fontos, tehát amit mindenképp meg kell adnod, az az, hogy hova jelentkezel, minden más eredményt, dokumentumot, igazolást július 10-ig kell feltölteni.

Én is most jelentkezem, és nem tudok sok mindent megadni, csak a 11-es év végi eredményeim, mert magántanuló vagyok, és nemhogy év végi, még félévi jegyeim sincsenek, az érettségi is még ez után lesz, és a fogyatékosságomat igazoló papírt se biztos, hogy be tudom addig szerezni.

2014. febr. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És érettségi után,amikor megkaptam a bizonyítványomat,semmi mást nem kell már csinálnom,csak beírni a 12.es év végi eredméynt is?Azt már nem kell újra elküldeni ezzel a hitelesítő lappal igaz? És nem baj,hogy a hitelesítő lapon nincs rajta csak a 11.es bizonyítványom?
2014. febr. 6. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!