Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha katona szeretnék lenni,...

Ha katona szeretnék lenni, hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
szakközépben végzek idén, egy érettségivel és egy angol nyelvvizsgával, és az érdekelne, hogy mennyi a fizetés a honvédségnél, milyen rendészeti iskolák vannak, és hogy hogy néz ki az oktatás.

2014. febr. 1. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

tudtommal ha jól akarsz keresni tisztnek kell elmenned, ehhez ott van a nemzetvédelmi pesten, itt nem úgy tudom kötelező a kollégium, napi két étkezést kapnak, reggel kötelező testnevelés van illetve csak azért mert tisztti egyetemen vagy 30-40 ezres ösztöndíjat kapsz. emellett szakosodhatsz, és ott ugyan úgy órák vannak, és tanulni kell ;)

sok sikert!

2014. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megnéztem, de oda kötelező érettségizni természettudományos tárgyból, és nekem a választott informatika. biológiám kémián fizikám nem is volt, csak földrajz
2014. febr. 1. 23:35
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom hol olvastál ilyet, de nem kötelező a természettudományi tantárgy.


[link]


Az érettségi vizsgakövetelmények pont alatt láthatod, hogy mi szükséges.

2014. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!