Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bolyai János Gimnázium Kecskemét?

Déjá Vu kérdése:

Bolyai János Gimnázium Kecskemét?

Figyelt kérdés

Első helyen jelölöm meg az iskolát, eléggé érdekel, hogy mennyire nehéz bekerülni, és mennyire magasak a követelmények. Nekem tavaly 4.7-es, idén félévkor pedig 4.8-as átlagom volt. A felvételi nem sikerült túl jól, 67 pont, de angolt jelölöm meg elsőként, és hát nekem az az erősségem, ha füzetvezetést nem nézzük, akkor csak ötösöm van úgyhogy azt hiszem, hogy a szóbeli vizsgán tudnám hozni a formám. Ha tényleg így lenne akkor mennyire volna egyszerű a bejutás?

Idén félévkor:

Angol: 5

Nyelvtan: 4

Irodalom: 5

Matematika: 4

Történelem: 5



#továbbtanulás #Bolyai #bolyai janos #bolyai janos gimnazium kecskemet
2014. jan. 30. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Hellohello!:) Ez engem is érdekelne, mert én is angolra jelentkeztem... az én központim 65 pontos lett és ötödik évvégén nem volt négyesem, hatodikban matekból és föciből voltam, hetedikben kémiából meg fizikából lettem négyes illetve most mindenből ötös lettem. Csak hét nyolcat nézik és a főtárgyakat? Ja és az idegennyelvem mindigis dicséretes volt:)Szóval most a szóbelire tanulgatok gondolom te is:) Szurkolok neked, remélem mindketten sikeresek leszünk és bejutunk:)
2014. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali!:) Én is oda jelentkezem..bár nem hinném, hogy felvesznek.Eddig végig kitűnő voltam, szóbeli úgy érzem ment, csak a központi lett rossz:/ Amúgy én is angolra szeretnék..:)Majd meglátjuk, hogy sikerül! Amúgy 68-7 ponttal szerintem bent vagy:)
2014. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!