Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes talulni lakberendezőne...

Érdemes talulni lakberendezőnek, vagy grafikusnak a Kreába?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
n*
2014. jan. 29. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne. Ugyanis a grafikus képzéssel kapcsolatban én is kérdeztem, csak nem kaptam választ.
2014. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ingyenes képzések közül nem tudom, hogy hova lenne érdemes jelentkezni. Nem tudom, hogy hol oktatna magas színvonalon, ingyen. Ez lenne ugyanis az első okj-s képzésem.
2014. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak mert iszonyú drága , 240 ezer egy félév....nem tudom megérné e, de szerintem nem...vagy nem tudom
2014. febr. 5. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, engem meg az érdekelne, hogy ingyen hol lehet ilyet tanulni és hol érdemes. Csak senki nem válaszol. Meg kb. minden érdekel ezzel kapcsolatban. Elhelyezkedési esélyek, mennyire kell jól rajzolni, másolni kitűnően tudok, de fejből nem megy annyira. Milyen munkaköröket lehet betölteni? Ha valamit esetleg tudsz róla, priviben megírhatnád. :)
2014. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!