Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek Szent László...

Szerintetek Szent László angol csoportba 86 pont felvételi és max. Hozott pont elég lesz?

Figyelt kérdés
Azt mondták akik kiadták a felvételit hogy ezzel nagy esélyem van. Hány ponttal jutottak be angolra?
2014. jan. 29. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a szóbelid is jó lesz, akkor igen
2014. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az átlagaid is jók voltak, jó eséllyel indulsz
2014. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is oda pályázok.89-es központi+max hozott pontok.

Minden a szóbelin múlik.Attól nagyon félek.

2014. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.A Lászlóban írtad a központit?Nem tudud milyen eredmények születtek?Olvasgatom a fórumokat,és egyre jobban parázok, mert túl népszerű a László, mindenki oda akar menni.
2014. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem 91 pont van, de nincs meg a maximális a hozott pontokban, ami a képlet alapján nem számít olyan sokat. Szerintem ennyi ponttal jó eséllyel be lehet kerülni. Igaz én elsősorban matek-angol szakban gondolkozom, ahol nincs szóbeli. Tavaly nekem azt mesélték, hogy aki jó felvételit írt, annak nem is kellett szóbelizni, amit nem értek, mert gondolom a nyelvi felmérés nem megúszható.
2014. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91-et írtál, vagy ez már a matekos számítással jött ki ?Nekem a matekos számítással 92,5 pont az emelt angolon 74,5+szóbeli.
2014. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem a szóbeli nélkül 73 jött ki. úgyhogy max. amit szerezhetek az 93
2014. jan. 30. 18:10
 8/9 anonim válasza:
91-et írtam. Nem tudom a hozott pontjaimat pontosan, de nem max, mert volt pár négyesem. Matekból 92,5 jött ki nekem is, és 74+ szóbeli az angolra az megsaccolt hozott pontokkal.
2014. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bekerültetek?
2014. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!