Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem fizetem be a önköltség...

Ha nem fizetem be a önköltség díját a most következő szemeszterre akkor szimplán áttesznek passzívra?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a csekkeket de ezt a félévet ki akarom hagyni, úgy tudom ha nem fizetem be, akkor passzívra tesznek.

Vagy nem így van?


2014. jan. 29. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik egyetemről van szó, de, ha önköltséges vagy, akkor alá kellett írnod szerződést az iskolával, melyben az áll, hogy ők biztosítanak ezt meg azt neked,ha te fizeted. Ha nem fizeted, úgy ők felmondhatják a szerződést, tehát nem lesz velük jogviszonyod. Legalábbis eltén pl. így van.
2014. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1. vagyok. A Képzési szerződésről írtam, ha azt aláírtad, egy példányának nálad kell lenni. Nézd meg, ott mit írnak. De nagyon valószínű, hogy nem átraknak passzívra (oda neked kell bejelentkezni),hanem megszüntetik a jogviszonyod. Illetve még ezt találtam a szerződésben: "A Hallgató tudomásul veszi, hogy

tantárgy felvétele, illetve a vizsgára való jelentkezés fizetési hátralék fennállása esetén nem engedélyezett."

2014. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!