Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire lenne nehéz egy...

Mennyire lenne nehéz egy egészségügyi szak?

Figyelt kérdés

Két éve érettségiztem, azóta dolgozom, de most úgy gondoltam ideje lenne lediplomázni. Mindig is humán beállítottságú voltam, azonban most a gyógytornász képzést néztem ki magamnak.

A gond csak az, hogy nincs semmilyen emlékem már bioszból se kémiából semmiből szinte.

Magyar-info érettségivel jelentkeznék. Mennyire lenne nehéz a szak így?


2014. jan. 28. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

eléggé nehéz képzés...de nem igazán épül a képzés a középiskolai biosz tananyagra, a kémiai alapokat majd átnézed nyáron..

de na aggódjál, ha akarod végigcsinálod

Nekem az a tapasztalatom az egyetemi tanulással kapcsolatban, hogy nem azon múlik hogy középiskolából milyen alapokat hoztál, hanem az hogy ott mennyire veszed komolyan a tanulást (mérnök szakok kivételek, ott a matek fizika tudásra épül a képzés) de a többinél ha első pillanattól tanulsz akkor nem lesz gond

gondolj bele a levelező képzésekbe amikor valaki 10-15 évvel az érettségi után kezd tanulni..senki sem emlékszik tételesen a középiskolai tananyagra..

2014. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!