Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a győri Prohászk...

Mit gondoltok a győri Prohászka Ottokár Orsolyita gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz? Milyen a diákélet, vannak jó programok? Szigorú? Nehéz bekerülni? Válaszokat légyszi!

#továbbtanulás #Győr #gimnázium #Prohászka #orsolyita #prohászka ottokár orsolyita
2014. jan. 28. 18:06
 1/7 anonim válasza:
Szia! Látom, már régi a kérdés, de azért válaszolok! Én ide járok, szerencsére már nem sokáig! Nehéznek nem mondanám, viszont a tanárok nagyrésze szörnyű, semmit sem tanít, sok a kivitelezés, minden "pofára megy". A diákok többségére jellemző a bunkó, lenéző stílus. Ahhoz képest, hogy katolikus a suli mellé járnak cigizni. Bár én általánosban jöttem, nem hiszem, hogy nehéz lenne bekerülni! De én nem ajánlom neked ezt az iskolát.
2014. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző vagyok! A programokat felejtsd el, ha ide jelentkezel! Soha nincsenek bálok vagy kirándulások. Ha néha-néha van egy-kettő, annak is pocsék a szervezése.
2014. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia,hát ez már régi téma! :D A pályaválasztás már jó régen lezajlott... :) De azért köszi a választ,egyébként szerencsére nem ide jelentkeztem,így végül Aporos lettem! :)
2014. nov. 13. 19:42
 4/7 anonim válasza:
Most vagyok itt 10.-es és nehéznek annyira nem nehéz. Van amikor egyáltalán nem kell sokat tanulni viszont van hogy minden tanár bekattan es reggeltol estig tanulhatsz akkor sem végzel. Nagyon változó az egész. Csaladiasnak mondják az iskolat de mindent lehet ra mondani viszont azt nem. A sajat evfolyamtarsaimat nem ismerem fel most sem a nevekrol pedig ne is beszéljünk. Vannak kedves tanarok akik jol tanitanak es vannak akik borzalmasan. A toltelek targyakat szerintem nagyrészt iszonyat szigoruan veszik. De ha sikerül egy jo osztalyt kifognod jo az iskola. Ezek ellenere nem bantam meg hogy idejottem es a baratok miatt akiket itt megismertem. Ha segitsegre van szuksege valakinek segitunk. Az osztalyfonokunkkel pedig nagyon jol jártunk. Gyerekeikent figyel ránk es torodik velunk. A nyelvoktatasa sem rossz az iskolanak viszont szerintem kevés oraszamban van. Nem varják el tolunk hogy suli utan mindenfele kulon programokra jarjunk es sportoljunk. Ha rosszak lesznek a dogaink persze leszidnak bennunket de csak segitsegbol hatha észhez térünk. A sulit csak ajánlani tudom főleg most hogy nemsokára kész lesz es gyönyörűen at lesz alakítva a gimnaziumi rész. Az igaz hogy mai napig a suli melle jar ki mindenki cigizni vagy egy ket utcaval lejjebb viszont az mindenki magánügye ugy gondolom. Azt senki ne várja a sulitol hogy ide szentek jarnak es apacanak meg papnak készül valaki mert nem hiszem. Itt is mindenki benne van minden hulyesegben nem kell kétszer mondani.
2021. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4.,te melyik osztályba jársz? Én is Prohászkás vagyok. Csak nem tudom jó döntés-e itt maradni gimibe vagy menjek tovább valamerre pl:technikumban. Te mit gondolsz? Jól jártál a Prohászkával?
2022. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom mindenképp megérte. Jól érzem magam, nagyon jó barátokat is szereztem és a tanítással is úgy érzem, hogy jó utat kapok az élethez.
2022. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez az 1 év alatt rengeteg dolog változott és pozitív irányba. Úgyhogy mindenképp megéri
2022. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!