Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi asszisztensi képzésről...

Jogi asszisztensi képzésről mi a véleményetek? (FSZ)

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

PL: -megéri-e ezt tanulni?

-mennyire volt nehéz a képzés?

-hogy tudtatok vele elhelyezkedni?

-milyen fizetést kaptok?

...


2014. jan. 27. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem nem haragszol meg, mert saját tapasztalat híján írok, de igazgatásszervező szakon tanulok, rengeteg jogi asszisztens évfolyamtársam van, és mind azért jöttek tovább mert nem tudtak elhelyezkedni a végzettséggel.

Nézzél szét az állást kínál portálokon, és saját szemeddel tapasztald meg, hogy mennyit ér a képzés a munkaerő piacon.

Férjem ügyvéd, van saját irodánk elég sok ügyvédet, közjegyzőt ismerek a környezetemben, de senki sem az alapján vesz fel titkárnőt az irodájába hogy rendelkezik e ilyen végzettséggel, hanem az alapján, hogy ismerős ajánlotta mert bizalmi munka és persze jól ért e a számítógéphez és értelmes e, tud-e angolul kommunikálni, azaz egy nyelvszakos bölcsész diplomás ezerszer előnyben van egy tulajdonképpeni jogi asszisztensi állás elnyerésekor. Szerintem hagyd ezt a képzést, és nézzél egy diplomát adó szakot.

2014. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szar! Nehogy erre vesztegesd a drága időd! Én elvégeztem és szart sem ér! Átkozom is a napot amikor oda beiratkoztam! Ha a jogi egyetemre készulsz és nem volt meg a pontod, akkor érdemes mert többlet jár érte, de ha csak ebben gondolkodsz akkor gyorsan felejtsd el :)
2014. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!