Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket jelöljem meg az első...

Melyiket jelöljem meg az első helyen? (8. osztály után)

Figyelt kérdés
Kéttanítási nyelvű informatikai szak vagy egy újonnan induló vasútépítő és fentartó szakot. Melyiknek van nagyobb jövője? Ha ezt el lehet egyáltalán dönteni . Eddig biztos voltam az informatikában de egyre többen mondják, hogy rengeteg informatikus van mát. (ezért gondoltam a kéttannyelvűre) De most hogy indítottak egy ilyen vasútépítő szakot ebből biztosan nem lesz túlképzés mire végeznék. Valaki belelát ebbe?

2014. jan. 27. 16:46
 1/1 anonim válasza:
A kéttanítási mindenképpen jó lehetőség,a nyelvtanulás nagyon fontos,utána bármit el tudsz érni. informatikusból sok van,de ha téged ez érdekel,nyugodtan jelöld meg.a vasútépítőt én annyira nem támogatnám a helyedben. remélem tudtam segíteni!
2014. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!