Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kispesti Deák Ferenc Gimnázi...

A Kispesti Deák Ferenc Gimnázium tényleg nagyon kemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Osztálytársaim mondták,hogy az elég kemény suli,de szerintem nem annyira(legalábbis az alapján amit eddig találtam véleményeket róla) és szeretném megkérdezni,hogy ti hogy gondoljátok?:/

2014. jan. 27. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
:DDD Egyáltalán nem kemény, még a középerős sulik között sincsen...
2014. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D ezen jót nevettem.

A Deák közel sem "nagyon kemény" suli. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor szakadtam meg a tanulásban (évvégi magyar/töri vizsgánál és néhány szóbeli beszamolónál maximum) és mégis 4,4-es átlaggal végigvittem.

Nyilván nem dobálnak meg jó jegyekkel,ha csak bejársz az órákra, de szó sincs túlhajszolásról.


Egy végzős Deákos

2014. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Chelly válasza:

a lányomat most vették fel a Deákba haladó angolra második nyelvként a franciát választaná mert az angolon kivül beszéli a németet is de azt mondják a francia oktatása nem igazán jó ebben a suliban.

Te mint végzős deákos mit mondasz a franciáról?

köszi

2015. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!