Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék továbbtanulni,...

Szeretnék továbbtanulni, milyen érettségi várható ettől a teljesítménytől?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, egész gimnáziumi éveim alatt folyamatosan tanultam, azonban így sem voltam ötös tanuló, inkább négyes és egy két hármas is becsúszott a bizonyítványba. Turizmusra szeretnék menni, tavaly kb 430 pont volt, gondolom idén se lesz ez kevesebb. Nem igazán tartom ezt számomra elérhetőnek, a költségtérítéses meg csak 260 környékén lesz. Ahhoz milyen érettségi eredmények kellenek, hogy oda felvegyenek? Van már egy B2 nyelvvizsgám is.

Esetleg aki hasonlóan tanult, milyen százalékokkal érettségizett le?


2014. jan. 25. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A felvi.hu honlap pontszámító kalkulátorával játssz egy kicsit, és akkor tudni fogod, milyen pontjaid lesznek a várható eredményeiddel, és esetleg mit kéne produkálnod ahhoz, hogy ide felvegyenek :)
2014. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!