Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Szociális munka szakra jelentkezek többek között az ELTE-re , kb 300 pont körül van ennek a szaknak a ponthatára , de mindenképp 400 alatt volt jóval tavaly. Tavaly érettségiztem : magyar:5 angol:4 eü alapismeret:4 matek:2 töri :4 -es de töriből emeltezek idén májusban.

Mivel a matekot nem is nézik, szerintetek van esélyem bekerülni?


2014. jan. 24. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány % a magyar érettségid?

Ha 80% az = 160 pont

+ Emelt töri = 210

Tegyük fel, hogy 70%~os lesz a törid = 350 pont

Mindez éselyegyenlőség & nyelvvizsga pontok nélkül.

ha a magyar érettségid esetleg 90%~os akkor 370 pontod van (ha

a törid 70% lesz emelt szinten). (Ezt csak példaként írtam)

2014. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A magyarom 90%-os.

Remélem a törim jól sikerül majd!

Köszönöm szépen egyébként a gyors kalkulálást. :DD

:)

2014. jan. 24. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
most néztem az ELTE-n tavaly még 300 sem volt a pontminimum (285). ha a magyar érettségid 80% 160 pont, töri emelt = 50 pont (210) 45%-os (ennyit muszáj elérni) töri érettségi = 300 pont. Hogy mennyi esélyed van? kb. 95%, hogy felvesznek!!
2014. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jézus :)) most látom csak, hogy 90%-os lett a magyarod:) gratula, nem semmi:) hát biztos, hogy felvesznek:) a töri 45% legyen meg, és 100%!! :)) ezt én merem garantálni:)
2014. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm szépen, aranyos vagy!

Beadom még a Károlira is , szerinted melyik suli lenne ideálisabb? Úgy tudom az ELTE-n nagyobb a követelmény, kicsit tartok tőle.:/ Meg hát az bánt,hogy ha szociális munka szakra megyek ( érdekel egyébként) de akkor nem fogok magyart tanulni és a szabad bölcsészben gondolkodok még, de elvileg az nagyon tanulós szak és nem is keresett..nem tudom mit tehetnék, egy ilyen hasonló kérdést fel tettem az előbb , mert igazából Hétfőn akarom elküldeni és most nagyon bizonytalan vagyok.:S

2014. jan. 24. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
írok privát üzenetben!
2014. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!