Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom kiszámítani azt,...

-evo0616- kérdése:

Hogyan tudom kiszámítani azt, hogy hány pontot viszek a 7. év végi és a 8. fél évi jegyekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek, magyarázzátok el nekem, hogy a vitt pontokat hogyan tudom kiszámítani, mert nem értem :(

Köszönöm a választ előre is!:)



2014. jan. 23. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik iskolába mész? Minden iskola esetében máshogy. :) én pl olyat jelölök meg elsőnek ahol az öt érettségi tárgyat nézik csak+szóbeli felv,+ írásbeli fel...másodikba nincs felvételi csak a jegyek de itt már 10 tárgyat néznek és 100 pont a max szóval itt nekem egy ötös 10 pontot és még az első iskola esetében jóval kevesebbet... AZ hogy a választott iskoládban hogy vn ez MEGTALÁLOD AZ ISKOLA HONLAPJán.. Ha akkor se sikerül (bár ezt kétleM) akkor segítek szívesen. :) remélem érthetően fogalmaztam.
2014. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, hogy más-más módszerekkel számolják ki, de a leggyakoribb az az amikor ahanyast viszel annyi pontot kapsz. Mondjuk van egy 4esd és azért 4 pontot kapsz. De van olyan is (általába csak az erősebb suliknál, hogy csak a 4est,5 öst számítják bele, 3ast azt nem tudom. Remélem segítettem. Én még csak ezt a két számìtási módszert ismerem. LEhet, hogy még van más fajta is.
2014. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


2 suli honlapján is annyit írtak, hogy 2x5x5 és így 50 pontot lehet szerezni. A magyart, angolt, bioszt, matekot és törit nézik.

Csak nem értem ezt a 2x5x5-öt.

2014. jan. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!