Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam 2 tantárgyból...

Megbuktam 2 tantárgyból szerintetek hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Megbuktam matekból és irodalomból, sose volt még ilyen rossz bizonyítványom és most azon gondolkozom mit tegyek! Segítségeket előre is köszönöm.

2014. jan. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Leülsz és tanulsz, hogy évvégére kijavítsd.
2014. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mond el egyszerűen, és őszintén, ne sumákolj, úgyis kiderül, mert ha megmondod rendesen, akkor kisebb a tűz.

Ígérd meg, hogy belehúzol, és legyen is így.

Sok sikert.

2014. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sumakolni nem erdemes, hiszen a szulok sem hulyek, tudnak beszelni a tanaraiddal, latjak a bizonyitvanyt.


Mondjuk hogy az eddigi jegyeiden nem vettek eszre, hogy bukasra allsz, az is sokat elmond arrol, hogy mennyit foglalkoztak veled...

2014. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
faterom eléggé szigorú és én szoktam sumákolni inkább félek neki elmondani ilyeneket, de muszáj lesz!
2014. jan. 23. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem elegge szigoru.
2014. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez az hogy annyira szigorű hogy elmondani se merem sokszor...
2014. jan. 23. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

"Anya/apa, sajnos megbuktam 2 tantárgyból, mert keveset tanultam, de mostantól nagyon belehúzok és év végére kijavítom!"

:)

Sok sikert!

2014. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!