Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó a 4.15-ös átlag...

Mennyire jó a 4.15-ös átlag 10. -ben?

Figyelt kérdés

3-asok: matek, kémia, fizika,

4-esek : nyelvtan, angol, földrajz, informatika, testnevelés

5-ösök: francia, történelem, biológia, irodalom (dicséretes) és hittan. Még annyi, hogy biosz-kémiás vagyok és az osztályátlag 3,7 körül van.



2014. jan. 23. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de ha tovább akarsz tanulni, akkor nézz körül a szakoknál, hogy mi az ami tetszik, és 11-től kezdj el azokra a tárgyakra fókuszálni, mert hiába duplázod az érettségit, általában úgy rosszabbul jön ki az ember, mintha 11-től kezdve meghúzza az igát és ötösöket szerez azokból a tárgyakból, amik a felvételéhez szükségesek. :) Hajrá hajrá!
2014. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem egy nagy eresztés bocsesz, legalább a kémiára rá kéne feküdni.
2014. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tőlünk mindenből többet várnak, még humánból is :( a kémia -fizika tanár meg nem jól tanít, de tényleg . A nyelvtan meg a szövegértés miatt lett 4-es mert dupla jegynek írta be. Amúgy én szorgalmas vagyok és ennél többet nem tudok tanulni:( 2. Te hányas voltál gimiben ? Hogy osztottad be az idődet ?
2014. jan. 23. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak 4-es, 5-ös jegyeim voltak, egyedül 10. évben voltam 3-as fizikából, mivel az órákra csak melegedni és szundikálni jártam, a dolgozatokat meg mindenki könyvből másolta ki kb., színvonaltalan volt az egész.

4-esem angolból volt, nagyon sokat követelt a tanár, illetve matekból az emelt szintű csoportba jártam, ott a 4-es már nagyon jó eredmény volt, törim állandó 4-es volt, de gyűlöltem rá tanulni, párszor átolvastam, aztán annyi.

Az időbeosztás, hazaértem átalában 3 körül, 4-ig pihenés, kajálás, először az írásbeliket csináltam meg, aztán a szóbelire tanultam. Évközben rendszeresen volt szóbeli számonkérés órák előtt, úgyhogy a témazárókra is elég volt előző este tanulni, néha matekból gyakoroltam külön kicsit. Általában este 6-7 körül végeztem, ha nagyon sok anyag volt, akkor 8 körül.

2014. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!