Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madáchban tavaly mennyi...

A Madáchban tavaly mennyi volt a ponthatár?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék menni, de nem tudom, hogy felvennének-e. Pontosan nem tudom még az eredményeket, de olyan 70-75 pontom lett. 31 matek, 42 magyar, de lehet, hogy kicsit több mindkettőnél..

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. jan. 19. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


x helyére matek pontokat, és C helyére a magyart írod be, és máris ki tudod számolni.

2014. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy, kár, hogy nem röhögök! De ha ilyen könnyűnek találod akkor nyugodtan számold ki!
2014. jan. 19. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, én tavaly jelentkeztem oda, 70 pontos lett a felvételim, 47 hozott pont és 70/64 pontos lett ott a szobelim, szóval 70+47 ponttal behívtak szóbelizni ( az kb a középmezőny volt ) végül nem odamentem ( felvettek az első általám megjelölt helyre ) de visszanéztem és a 5 éves németre és a 4éves spanyolra és a 4 éves angolra bekerültem volna. Azt hiszem az 5éves németre 87. helyig vették fel az embereket, a 4 éves angolra pedig 122ig szóval no pánik, ha jók a jegyeid és a felvételid tényleg 70-75 pont között lesz tuti behívnak:). Nagyon rendesek voltak a szóbelin, volt egy kis időnk előtte ahol kidolgozhattuk az angol nyelvű szöveget ( amit később értelmezni és szépen fel kellett olvasni ) és 2 magyar képről kellett dumálni , majd a végén kérdezgettek rólad is , de nagyon rendesek voltak(: szóval hajrá:)!!
2014. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugye budapestiről beszélsz? Mert én úgy tudom, hogy a vitt az max 70 lehet és 56 alatt nem hívnak be, meg a szóbel csak 40-40 lehet.. de köszönöm! :)
2014. jan. 19. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóbelire behívási ponthatárok tavaly:)

03-as kód 4 évfolyamos haladó angol: 207

04-es kód 4 évfolyamos haladó német: 192

05-ös kód 5 évfolyamos kezdő angol: 200

06-os kód 5 évfolyamos kezdő német: 204

07-es kód 5 évfolyamos kezdő francia: 200

08-as kód 5 évfolyamos haladó angol: 206

09-es kód 4 évfolyamos kezdő spanyol, haladó angol: 204

2014. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!