Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathely közelében milyen...

Szombathely közelében milyen városban vannak egyetemek?

Figyelt kérdés
Olyan egyetemre gondolok, ami napi szinten megközelíthető, magyarul bejárós módon lehetne járni egyetemre.

2014. jan. 10. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szombathely :D (bocsi de közelebbi egyetemi várost nem tudok)

ami viszonylag közel van az Sopron és Győr, de bejárni elég necces

miért nem leszel koleszos vagy albérletes?

2014. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:/ anyagiak miatt nem menne a kolesz sajnos.
2014. jan. 11. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

milyen szakra szeretnél menni?

mert államilag támogatott képzésen, azért az egyetem tud juttatásokban részesíteni (elég jól)

pl. szociális támogatás, ösztöndíj, bursa

ezek azért fedezni tudják a koleszt (ami vhol amúgy majdnem annyi mint egy vonatbérlet)

2014. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gépészmérnökre igazából. kolesz nem lenne jó semmiképpen, saját tapasztalatból mondom, hogy nem tanulnék normálisan, mivel könnyen befolyásolható vagyok. de igazából más szakok is érdeklenének, nem feltétlenül erre mennék.
2014. jan. 12. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

hát pl győrben 8000 Ft kolesz (széchenyi egyetem) és azért lehet ott is tanulni :)


szombathelyen nincs ilyesmi szak? mert más egyetemet én nem tudok, ahova be tudnál járni

2014. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2015-ben indul szhelyen. :/ hát vagy kivárom, vagy bevállalom. :D
2014. jan. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!