Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valtsak iskolat vagy ne?

Valtsak iskolat vagy ne?

Figyelt kérdés
5 eves nyelvi elokeszitobe jarok, most jarom a masodik evet. De egyszeruen nem birom mar az iskolat, 10 eve ott ulok,untat, a tanarokat se nagyon erdekli semmi sem, az osztalyomat se szeretem, ugy erzem, hogy semmi ujat nem tanultam nyolcadik ota csak angolt, ami nagyon megy nyar elott fogok nyelvvizsgazni. Szerintetek atmenjek maik iskolaba? A problema az, hogy itt nincs mas gimi ami megfelelne es csak Pesten talaltam, igy koleszba kene mennem. Ti bevallalnatok?
2014. jan. 5. 00:28
 1/1 anonim válasza:
hát ha úgy érzed, hogy tényleg szükséged van új iskolára, akkor én a helyedben belevágnék..:)
2014. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!