Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ritka, h nem sikerül a szakdol...

Ritka, h nem sikerül a szakdolgozatvédés? Ha nem sikerül, miért nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ritka. Leginkább akkor, ha kiderül, hogy: nincs jól összeállítva, nem mutatja be megfelelően a témát, nem tudsz semmit sem mondani. Attól még nem buksz meg, hogy végigdadogod.
2009. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ritka. Szerintem azért,mert akkorra már a tanárok megismernek, nehezebben buktatnak, mert ugye már a célegyenesben vagy, ha szemétkedni akarnak,akkor azt megtették már a korábbi vizsgákon. Tehát nagyon el kell cseszni valamit ahhoz, hogy 1-est adjanak.

Ismertem valakit,akinek nem sikerült: ő nem járt be a tanárához megmutatni,hogy áll a szakdolgozata, csak amikor már készen volt az egész. Persze utolsó pillanatban készült el, nagy kapkodásban volt. Végül nem fogadták el neki. Egyébként egy nagyon jó fej, de végtelenül link alak a srác, és ezt a tanárok is tudták róla. Nem tudom, azóta végzett-e.

2009. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka. A legfőbb ok, ha kiderül, hogy nem te írtad. Ha össze van csapva, az általában már hamarabb kiderül, mert ugye van egy konzulensed, aki időben figyelmeztet. Úgyhogy, ha tiszta vagy, nyugi.
2009. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alacsony a defense-ed...
2010. jún. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk volt, akinek csak a védésnél derült ki, hogy plágium van a dolgozatában... mondjuk ez sztem azért elég ritka.

Védésnél leginkább akkor buktatnak, ha az jön le, hogy nem te írtad a szakdogát...de sztem ez egy 15 perces védésnél max. akkor derül ki, ha tényleg lövésed nincs a témáról.

2010. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!