Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok olyan gimnáziumokat,...

Írnátok olyan gimnáziumokat, amik megfelelőek lennének egy humán beállítottságú embernek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egész általános iskolát zenei tagozaton vittem végig. Két sulim volt, mindkettőben zenét tanultam. Heti hivatalos zenei óraszámom volt 9. Idén is zenei tagozaton tanulok, immár gimnazistaként. Írjatok olyan gimiket, ahol nagyon jól tanítják az irodalmat, vagy a képzőművészetet, de a tanulmányi eredmények sem utolsók. 4-es átlagom van.

2014. jan. 2. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Rèvai Pesten

Kölcsey Nyíregyen


En realos vagyok: ezeket VÈGKÈPP NEM JAVASLOM!!!

Fazekas Pest

Krúdy Nyíregy

Van egy gyori is az vetekszik a 3. Helyen a mienkkel


(Èn krudys vagyok matek-fizika fakton)

Van nalunk a C osztaly elmeletileg a neve altalanos szak

De megis nyomjak a humant

Es a TE ESETEDBEN HA JOL JARSZ

Kifogsz egy olyan ko*csog humanos tanart mint ami nekunk van

Realos vagyok de neha ugy erzem inkabb humanos

Tobbet kell tanulni torire mint matekra

Es igy is a tzk majdnem mind 4 es mivel van 45 p megirni olyan dogat amilenne min 1 ora

A tanar szerint azt az anyagot amibol irunk tzt azt reflexbol kell irni gonolkozas nelkul

Egy doga anyaga kb 30 oldal

De negyed sulievente irunk irodalombol egy nagy dogat ami kb 120 oldalnyi anyagot foglal ossze a dolgozat annyi hogy ad 5 cimet a tanar valassz egyet es irj rola 4 oldalt a4 es fuzetlapra

Szal egy kocsog....

Es hozzateszem ujra nem azett jottem ide hogy humant tanuljak meg is megkaptul ezt a roh*dekot


Tovabbi szep napot

Amugy 11. Es vagyok

2014. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" De negyed sulievente irunk irodalombol egy nagy dogat ami kb 120 oldalnyi anyagot foglal ossze a dolgozat annyi hogy ad 5 cimet a tanar valassz egyet es irj rola 4 oldalt a4 es fuzetlapra "


Miért, szerinted magyar érettségin mi vár rád? Nagyon is jól teszi az a "kö csög" tanár, hogy ilyeneket írat veletek, rátok fér...

2014. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A "Révai" nem Pesten

van

2018. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Móricz
2018. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!