Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik nyíregyházi Gimnáziumot...

Melyik nyíregyházi Gimnáziumot ajánljátok?

Figyelt kérdés

4.1 átlagom van ( 8.félév , 7.évvége) szóval a Kölcsey,Krudy kizárva. Nyelvvel szeretnék továbbmenni (Angol haladó , Kezdő német). Vasvári Pál Gimnáziumot , Zrínyi Ilona Gimnáziumba kinéztem az angolt. E között a 2 iskola között melyk a jobb? 3.nak pedig az Eötvöst

Ti melyk Gimibe jártok és hanyassal hány ponttal vettek fel titeket nyíregyházán? Milyen a közösség ahova jártok stb.. : )



2014. jan. 1. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem menj maszturbálni...
2014. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ám miért?
2014. jan. 1. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán a kulcsszavaid miatt amit a moderátorok már javítottak. Vagy te olyan iskolát keresel ahol az xboxozás közbeni maszturbálast tanítják?
2014. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kulcsszavaim miatt ? Nyíregyházát raktam csak bele , csak kéőzelődsz :DDDDDD
2014. jan. 2. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Zrínyi is kizárva mert oda vagy csak gazdagokat vesznek fel vagy 5-ös tanulókat.
2014. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
VPG-s vagyok, kezdő angolos. 60 pontos lett a felvételim, az átlagom 4,8 volt , és azokból a tantárgyakból, amiket néznek, mindből ötös voltam. A nyelvi tagozatra ide nagyon nehéz bejutni, elég jó tanulónak kell lenni, de nyugodtan próbáld meg. Ha haladóra akarsz menni, akkora a szóbeli sokat segít, meg ugye a központi is sokat számít.:)
2014. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként nagyon imádom a sulit, nagyon jó az osztály, a közözsség, az iskola. Eszméletlen.
2014. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz bekerülni ? :( na azért megpróbálom.
2014. jan. 2. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
arany
2014. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!