Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen szak elvégzése után hol...

Ilyen szak elvégzése után hol tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Hali!

Ha az Óbudai Egyetemen elvégzem a Had- és Biztonságtechnikai mérnök szakot, akkor azzal hol tudok elhelyezkedni?

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. dec. 31. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honvédségnél műszaki alakulatnál, és persze olyan cégeknél akik biztonságtechnikával foglalkoznak..pl. beléptető rendszereket telepítenek..de szóba jöhet a rendőrség vagy BV intézet is mint munkahely
2013. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerinted érdemes akkor erre a szakra jelentkezni?

2013. dec. 31. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Hasonló mint a Zrínyi féle védelmi szak(például te készíted el az épületből kivezető vészkijárat tervét)

Azt meg tapasztalatból tudom, h millióan végzik el rendőrök.

De kérdezz utána, lehet jó.

2013. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, szal menekülési útvonalakat te határozod meg
2013. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes elvégezned, sőt egy jó választás ha ilyesmi érdekel.

Eleve ehhez a szakhoz profi angol tudás kell...szóba jöhet munkahelyként a NÁTÓ is..szóval elég sok helyre megfelelő a végzettség..és még a civil életben is van rá igény...nincs belőle túlképzés mert nem kapták fel a szakot..szóval jó választás szerintem.

2013. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát inkább menj mérnöknek. A rendőrség meg a BV az óriási putri. Alacsony fizetések, állandó létbizonytalanság, korrupció, seggnyalás stb.


Van igény a biztonságtechnikára, de szerintem inkább végezz el egy villamosmérnökit, gépészmérnökit, progmat-ot, vagy infót.

2013. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igazából rendőr szeretnék lenni, de az NKE-re nincs elég pontom ill. szemüveges is vagyok, és gondoltam, hogy ezt a szakot elvégzem és utána jelentkezek a rendőrséghez!

2013. dec. 31. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendőrségen, honvédségnél lehet, hogy jó, de a civil életben egy gépészmérnök diploma többet ér és az sem sokkal nehezebb képzés.
2014. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!