Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek, ha órán...

Ti mit tennétek, ha órán rosszul lennétek? Csak úgy kimennétek?

Figyelt kérdés

Kezdő pánikbeteg vagyok. Volt már, hogy órán is rosszul lettem. Nem bírtam megszólalni, felállni is nehézkes lett volna, így hát ültem csendben a helyemen (első padban, a tanár orra előtt. Egy büdös szót sem szólt, tartotta az órát).


Migrénes rohamaim is vannak (migrénaura, Wikipedia bővebben is ír róla, én most nem szeretnék, akit érdekel, keressen rá + még le is zsibbadok, beszélni sem nagyon tudok akkor, van, hogy menni sem). Szintén volt már olyan, hogy órán jött rám.


Nem nagyon merek ilyenkor kimenni. Szólni adott helyzetben nem mindig tudok. Ilyenkor, ha adottak a lehetőségek, egyből hazamegyek és lefekszem. Csak az ofőm tud erről.


Szóval félek csak úgy összepakolni és lelépni az óra közepén.


Ti mit tennétek?

19l



2013. dec. 28. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg előre a tanárral!


Mond meg neki hogy van egy ilyen problémád és akkor már nyugodtan..

2013. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A problémád ott kezdődik, hogy nem tud róla az összes tanár. Akkor hogy várod el, hogy megfelelően reagáljanak?
2013. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ilyen hátráltató betegségekkel lehet, hogy eleve jobb lenne magántanulónak lenni (a kérdésedből az jön le, hogy még középiskolás vagy, továbbtanulásnál ez már nehezebb helyzet lenne).
2013. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!