Web-prog OKJ vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, főképp azoktól akik nemrégiben végeztek OKJ-s web-programozó képzést, hogy hogyan zajlott nálatok a vizsga, hány napban, milyen modulokban, további szóbeli, vizsgamunka védés, és bármi ami ide tartozik szívesen venném, olvasnám:).

Nagy segítség lenne Nekem, előre is köszönöm:).



2013. dec. 28. 17:28
 1/5 anonim válasza:
100%

webmesteri viszga volt (55-). Modulizált, csak a web gyakorlat modul kellett a 4 modulból többi megvolt többi szakmámból. 2 óra volt egy PHP-s feladatra.

Azonal utána hirdeték az eredményt, rá fél órára megmutatták a izonyitványt, amit regisztráltatak és rá 3 hétre megkaptuk.

2013. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az OFF-ért, mennyire könnyen lehet elhelyezkedni ilyen szakmával?
2013. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, a kérdést kiemeltem, hátha érkezik még 1-1 hasznos tanács, tipp, komment:).

Az off-ra reagálva, habár még nincs a szakma a kezemben..Sok helyen feltétel egyetemi/főiskolai végzettség.

Tapasztalat szerint, hiába tudsz megoldani mindent remekül, és gyorsan, hibamentesen..ha nem jutsz el az állásinterjúig, mert nincs diploma a kezedben..

De pár helyen (sajnos ez a kevesebb), behívnak..eléd tesznek egy papírt, és OKJ vagy egyéb képzés ide vagy oda..Ha tudsz programozni felvettek..ha gányolsz pedig értelemszerűen megköszönik a részvételt..:)

Ennyit tudtam segíteni az OFF részéhez, de visszatérve a vizsgával kapcsolatban érdekelnének még infók:)).

2013. dec. 30. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Off-hoz: Vannak olyan helyek ahol viszont direkt az ilyen okj-seket keresik mondván, hogy olcsóbb mintha egy diplomást felveszünk.


Több helyen van olyan, ogy interjún raknak eléd feladatokat és, hogy meg tudod e oldani és milyen jól csinálod mennyire gyorsan stb.


Bár szerintem ha gazd.info okj re mész inkább el azzal többet tudsz kezdeni mert az sokkal tágabb.

2013. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF (lehet ON): Le lehet rakni OKJ vizsgát valamiből, ha nem járok (nem is jelentkezem a tanfolyamára), de letszem a modulvizsgákat, ami a vizsgára bocsátás feltétele.

Viszont, ha nincs képző intézmény, ahova bejárnék egy tanfolamra (ami mentén majd szervezik a modulok vizsgáit), akkor hogyan kaphatok lehetőséget egy OKJ vizsga letételére, anélkül, hogy hónapokig járnék tanulni valamit, amit már mondjuk tudok?

2016. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!