Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hova vettek föl?

Titeket hova vettek föl?

Figyelt kérdés
Én most vagyok nyolcadikos, és 3-4 az átlagom, azért vannak ötöseim is. Akiknek hasonlóak voltak a jegyei nyolcadikban, azokat hova vették föl? Szeretitek azt az iskolát, vagy az ilyen rosszabbak már eleve nagyon szarok?
2013. dec. 21. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagy elvárásod egy 3-assal jó szakközépbe mehetsz, egyedül ami sz*r lehet ha olyan szakot választasz amiben csak fiú vagy lányok vannak

Amúgy engem szakmunkásba vettek fel régen, 2,7-es átlaggal, a suliba egyébként borzalom volt.

21/F

2013. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen az a szakmunkás?
2013. dec. 21. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A szakmunkásképzőben szakmát tanítanak, de érettségire nem készítenek fel (a legtöbben). Sajnos jellemző, hogy leginkább azok mennek szakmunkásképzöbe, akiket máshova nem vettek fel. Ezért nem szokott túl színvonalas lenni társaság nagy része.
2013. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!