Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik intézményben tanítanak...

Melyik intézményben tanítanak SAP-t (ERP-t), informatikai szakon?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy csak néhány egyetemen foglalkoznak külön SAP-val, márpedig ez igen fontos lenne nekem, személyes okokból. BME, BGF, BCE, ZSKF..melyiken van SAP tananyag?

2013. dec. 18. 09:28
 1/3 Raktarosjoe válasza:

Attól függ leginkább, hogy melyik része érdekel. SAP felhasználói része sem épp egyszerű, de lehet fejlesztői oldalt is tanulni. Győrben a Széchenyin tanítanak, de azt nem nevezném nagyon hasznosnak.Pl. Gazdinfón több tárgy is szól ezekről a rendszerekről, Sap-ról is esik szó, prezentációkból lehet tanulni, és szerintem nem elegendő ahhoz, hogy normális mélységű tudást szerezz.

Ellenben ugyanitt indított az idei félévben egy külsős cég fejlesztői tanfolyamot(Abap), jelenleg ingyenes.Ugyanez az SAP-nél néhány ezer euró. Ez két féléves, tervek szerint jövőre is lesz, meg lehet, hogy később a tematikában is megjelenik.

2013. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, pont erre voltam kiváncsi.


Ha esetleg valaki tudna írni budapesti iskolákról, azt még várnám azért.

2013. dec. 18. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!