Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok ezekről a gimikről?...

Mit tudtok ezekről a gimikről? Berzsenyi, Madách, Leövey, Szent László

Figyelt kérdés

Átlag : 4,7, tavaly 4.6

Tanárok, tanítás, hangulat, közösség, minden érdekel :)


2013. dec. 13. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Előre leszögezném, hogy minden iskolában vannak idióták (tanulók és tanárok között is).


Szent László: a tanárok 90%-a nagyon jó, még akiről azt hinnéd hogy nem, még az is tud okos dolgokat mondani. Van akinek lazább a módszere, van akinek keményebb, de ha akarsz, tudsz tanulni.

A közösség jó, bár attól is függ, hogy milyen tagozatra mész. Könnyedén tudsz barátokat szerezni, többségében nyitottak a diákok.

Büfés nénink az egyik legédesebb ember a világon. De tényleg. Imádnivaló.

Az épület nagy és szép, a mosdókban általában van wc papír és szappan.

Én tömegkommunikációs tagozatra járok, és imádom.

2013. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én lászlós vagyok, és csak dicsérni tudom. :)

E-s vagyok, vagyis természettudományra járok. :) A sulinak van egy hangulata, összefogás van az egész iskolában.

Az én tanáraim átlag szinten jók, jó fejek, van 1-2, akiket annyira nem kedvelek, de a többi jó fej és jól is tanít.

Az oktatás véleményem szerint színvonalas, nekünk vannak például gyakorlati óráink kémiából és néha bioszon is gyakorlatozunk. :D

Ha jól tudom, az ország 34. legjobb sulija vagyunk. ^^

2013. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek között a Leövey a leggyengébb
2014. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyekbe szeretnél jelentkezni?
2014. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!