Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskolában miért nem raknak...

Az iskolában miért nem raknak a wc-be wc papírt?

Figyelt kérdés

Szerintem az alapfelszerelés lenne egy wc-ben. Lehet mondani, hogy nincs pénze az iskolának meg ilyenek, hát annyi csak van, hogy abba a pár wc-be rakjanak wc papírt. Elég jó lenne, ha nem mindig a saját zsebkendőmet kéne elhasználni ott, főleg ha elég náthás vagyok.

Miért nem tudnak wc papírt tenni a wc-be?


2013. dec. 12. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam bent. Megnéztem, és volt papír.
2013. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt meg nincs soha
2013. dec. 12. 20:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig egy gimnáziumba járok
2013. dec. 12. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a takarítót kedvesen?

Ha valóban érdekel, ő el tudja mondani, hogy miért nincs. Ennek számos oka lehet, amit eddig nem kötöttek az orrodra.

Ha a takker nem tud válaszolni, megkérdezheted az ofőt. Ha ő sem tud választ adni, szüleidet kérdezd meg, hogy az miért lehet.

2013. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos ám, hogy eleve nem raknak ki papírt. Sokkal esélyesebb, hogy ahogy kiteszik, a kedves diákok azonnal ellopják. Ne lepődj meg semmin.
2013. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én általános iskolámban anno sohasem volt WC papír, pedig egy új iskoláról volt szó, pénzük is volt.

A hírhedten omladozó, "pénztelen" gimnáziumban, ahova járok, pedig mindig van. Ahhoz képest, hogy 5 különböző emeleten vannak WC-k, mindegyiknél férfi+női+tanár+mozgássérült WC is van, sőt, van ahol fülkénként is külön guriga van, elég szép teljesítmény.

2013. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van, én is csodálkozom.
2013. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!