Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulit tudnátok ajánlani...

Milyen sulit tudnátok ajánlani Budapesten? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már második éve tanulok a Petrikben és egyre jobban kezdem érezni, hogy nem volt jó döntés hogy oda mentem és egyre többet gondolkoztam rajta, hogy átmegyek egy másik suliba.Nem érzem oda valónak magam, nem érzem, hogy sikeresek lennének a tanulmányi eredményem ha maradnék.Ráadásul sokszor érzem sz@rul magam főleg kémia órák előtt/közben bár közre játszik, hogy valamiért utál a tanár és már fenyegetett is meg.Arra lennék kíváncsi milyen suliba tudnék úgy elmenni, hogy nem igazán tudom még mit akarok kezdeni magammal.Olyan sulit ahol emiatt a plusz 1év miatt nem érezném, hogy levagyok maradva és betudnék illeszkedni.Édesapámmal történő beszélgetés után arra jutottunk hogy azért inkább gimnáziumba kéne mennem.Bármilyen ötletet tanácsot elfogadok.Előre is köszönöm.[16F]
2013. dec. 12. 02:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!