Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen helyeken lehet egyetemi...

Milyen helyeken lehet egyetemi szalagot csináltatni? (Miskolc)

Figyelt kérdés
Nem jártam balekoktatásra,de szeretnék szalagot csináltatni, de fogalmam sincs, hogy hol és kb milyen áron lehet csináltatni.
2013. dec. 11. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendest csak akkor kapsz, hogyha végigcsinálod és polgárrá avatnak.
2013. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés :3
2013. dec. 11. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a "gyászellátóban", ahol koszorút lehet csináltatni temetésre. Ott szoktak szalagot csinálni. Hátha te is kapsz egyet a fejfádra... :D
2013. dec. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
középiskoláktól tudsz szerezni elérhetőséget, ahol ők csináltatják a végzősök szalagját, de sztem nem lesz olcsó...
2013. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
állítólag az egyetemi ajándékboltban lehet utánzatot kapni
2013. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég volt a középiskolai szalagavatóm, és Ficzere bácsinál csináltatta az egész évfolyam a szalagot. Meghallgatta az elképzeléseinket, mondott véleményt, mutatott mintát, ls minden osztályé nagyon szép lett. Nekünk egy szalag 1650 ft volt, pedig gazdagon hímzett, meg vörös bársony az alapja. Mondjuk mi nagyobb tételben (40 db) rendeltünk, de ráadásul kettővel többet csinált. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Nála csináltatja a suli a ballagási tarisznyákat is minden évben, az enyém is onnan lesz. Itt a honlapja: [link]


Bár ő Mályiban székel, de nekünk bejött találkozni, na meg Mályi nincs is messze. :)

2014. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!