Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Egyben akarják...

Mit tegyek? Egyben akarják kifizettetni a tandíjat .

Figyelt kérdés

Másodszakmás tanuló vagyok, második évem már ez, meg van a szintvizsgám is, jó tanuló vagyok, érdekel is amit csinálok.

Mivel az állam nem támogatja a másodszakmás diákokat, amit személyszerint igazságtalannak tartok, mivel ösztöndíj sem jár nekünk... Tandíjat kell fizetnünk, kb 8 e ft-ot.. Nos tavaly egész év alatt csupán decemberben kaptam egy levelet, hogy az addigi félévet fizessem ki 5 nap alatt. Én rendszeresen jártam be, hogy mikor kell már fizetni stb, de mindig csak halogattak, nem kaptam csekket ..kifizettem amit kértek. Egy év eltelt, azóta csakugyan nem kerestek, egészen eddig. Most ismét kaptam 4 hónapról csekket, és felszólítást is. Mit tegyek ?? Kötelességem kifizetni, ha én valóban jártam , kutattam utána, és ők halogatták a befizetésemet?



2013. dec. 11. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérsz részletfizetési lehetőséget és kész.
2013. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tudod,hogy mennyi a havonta ezzel járó költség, így gondolom annyira nem lep meg,hogy ki kell fizetni. a vizsgadíjakkal amúgy tisztában vagy? mert azok 60-80ezer ft körül mozognak,és azt is egy összegben kell majd kifizetni
2013. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tisztában vagyok/ voltam a fizetési kötelezettségemmel, nem is ezt kérdőjeleztem meg, ha így lett volna, nem iskolában csücsülnék, hanem elmentem volna egy tanfolyamra. Szerintem senkinek sem mindegy , hogy havi 8 e ft-ot kell fizetni, vagy karácsony előtt , vagy amikor épp a hivatalnokok kedvük tartja 30 e ft-ot! Vizsgák miatt nem kell fizetnem egyébként.
2013. dec. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!