Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki a 2. Rákóczi...

Van itt olyan aki a 2. Rákóczi Közgazdasági Szakközépbe jár? (FONTOS, többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem egy új iskolában 0.-os ként, akkor a nyelvre koncentráltunk és mint az iskola fő tantárgyát a kémiát csak kevés óraszámban tanultuk de már akkor kezdet bennem mocorogni valami hogy nem jó helyre jöttem ami mára már nem kérdés már tudom hogy rossz helyre jöttem.Régóta terveztem már hogy átmegyek másik suliba csak eddig nem tudtam hova mert még nem igazán tudom mit szeretnék csinálni.Arra lennék kíváncsi hogy milyen a fent említett suli mert annak idején voltam nyílt napon és tetszett de hogy mégis teljesen milyen arra nem kaptam választ.Sokat gondolkoztam hova mehetnék de eddig nem sok minden jutott eszembe csak ez meg hogy ha más nincs akkor egy gimnáziumba.Meg összességében milyenek a közgazdasági sulik?Eleinte még 8-os fejjel ezeket néztem de most ebben sem vagyok teljesen biztos hogy menne és már teljesen magam alatt vagyok amiért semmire nem megyek az ügyben.A válaszokat előre köszönöm.[16F]
2013. dec. 9. 03:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán megéri e egy közgazdaságiba mennem?Betudnám pótolni az anyagot vagy már nem érné meg?Meg most ahogy nézelődtem a Keleti Károlyt láttam egy jónak.Arról tud valaki valamit mondani?Oda jobb lenne ha áttudnék menni?Vagy ne is álmodjak egy közg suliról inkább menjek gimibe?Már tényleg nem tudom mit tegyek....
2013. dec. 9. 03:17
 2/2 anonim válasza:
Szia, én közgén vagyok. Szerintem több ismeretet kapsz, és talán még többet is tudsz. De minden suli más és minden kinek más, így hogy neked milyen lesz azt nem tudom. Viszont én szeretek ebbe a suliba járni. És szerintem több lehetőséget kapsz, mint egy gimivel. Üdv: 17 L
2013. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!