Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 27 évesen érdemes nekivágni...

27 évesen érdemes nekivágni 2-dik bsc-nek (mérnök info)? Többi lennt

Figyelt kérdés

2 félévet jártam BME-re analízis még úgy ahogy ment de BSZ miatt otthagytam (már bánom), info tárgyakkal akkor még nem volt gond, persze nem is kértek túl sokat.


Corvinuson végeztem, elkerültem melóhelyre, nem mondom utálom de másodállásban php/c++ (autodidaktán tanultam meg) programozással akad néha 1-2 hónap hogy többet keresek, mint a rendes munkámmal és sokkal jobban is szeretem persze.


Szerintetek érdemes lenne levelezőn belevágnom? Munka miatt több mint valószínű, hogy csak 31-32 éves koromra lenne meg a diplomám, ami hát nem épp kecsegtető ... :(


Természetesen próbálkoztam infos munkát keresni, de az a fránya papír -mindig- kellett volna...



2013. dec. 3. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:
ui:másodállás alatt saját vállalkozást értek.
2013. dec. 3. 23:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri, ha úgy érzed van rá kapacitásod!
2013. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen még fiatal vagy, bármibe belevághatsz. Nemcsak tizen és huszonévesek járnak egyetemre. Ismerek egy 34 éves hölgyet, aki most kezdte el az orvosit.
2013. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóak vagyunk. Én BME-GTK-ra mentem, de mivel most, másodévesen látom, hogy semmit sem ér a gazdasági papír, ezért elkezdtem saját IT projekteket csinálni. PHP és JAVA. Inkább JAVA.

Most fogok felvételizni a második diplomának, OE-NIK-en. Mérnökinformatikus.

22 éves vagyok


Menj, kell a papír!! Az ilyen analízist meg a többi üzleti dolgot, amit Corvinuson tanultál meg akkreditálod.

2013. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam: Sosem késo elkezdeni!


Továbbá javaslom, hogy ha igazán szép pénzeket akarsz magadnak, akkor ne PHP-val told, hanem vagy Java vagy C#. Nekem speciel a Java az jobban fekszik, de hát embere válogatja. PHP kóder az annyi van, hogy csak na.


Mi Java-sok meg alig vagyunk néhányan.

2013. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 31-32 évesen kapod is meg, az még mindig jobb, mintha nem is kapnál.
2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!