Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Xantusról,...

Mit tudtok a Xantusról, milyen suli?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék oda járni.

2013. dec. 1. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is oda szeretnék járni. :) Eddig csak jót hallottam róla, voltam nyílt napon és nagyon megfogott az épület. Az oktatás is nagyon jó, nagyon erős suli. A szakközép rész nehezebb. Sokan mondják, hogy rengeteg a beképzelt, gazdag gyerek, de melyik suliban nincsenek. És sokan mondták, hogy nincs is annyi a pénzes gyerekekből. Nekem a DÖD-ösök is szimpatikusak voltak. :)
2013. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én Xántusos vagyok, és nagyon örülök, hogy ezt a sulit választottam!!! :)) Ha bármi kérdésed van írj üzenetet !!! :))))
2013. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire tetszik, bizos, hogy gimis kilencedikes van. elég sok baj van most ebben a suliban, nem ajánlom..
2014. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért, mi a baj?
2014. márc. 4. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem,hogy mi a baj..

Budapest egyik legjobb,legnívósabb iskolájáról beszélünk.

Na persze aki kibukik vagy aki be sem jut annak savanyú a szőlő.

2014. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Savanyú a szőllő?? Ember en 3 evig ott rohadtam, es eletem legjobb dontesenek tartom h onnan eljottem! A xantus olyan komoly szinten tele van beképzelt, sznob, újgazdag emberekkel, hpgy sztem barmelyik állami iskola megirigyelné, arról nem is beszélve, hogy ott, ha te nem vagy anyagilag azon a szinten, komolyan kiutálnak, vagy ha nem vagy a társaság közeppontja, akkor csak beallhatsz a "vezeto" emberek moge (mar ha szoba allnak veled), ja es arrol nem is beszelve, h egyes tanarok irreallisan sokat kovetelnek (meg az erettsegi tantargyakat tanitok kozul is), az egykori " egyik legnívosabb, legjobb" iskola titulus mar sehol nincs, egyre megy leljebb a szinvonal, az a bizonyos alapitvanyi dij meg csak ugy eltunik a semmibe... A nyelvoktatas viszont viszonylag jo, en azt mondom h 0-dik utan mindenki menjen el onnan jo messzire es vissza se nezzen soha tobbe
2014. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!