Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirúghatnak a Giorgio Perlascá...

Daveszka kérdése:

Kirúghatnak a Giorgio Perlascából? Részletek lennt.

Figyelt kérdés

Tehát...

8.ból a Mechatronika szki.-ba mentem ott kijártam a 9.-ket de 10.be már megbuktam plusz ki is rúgtak onnan verekeés miatt.

Átmentem onnan a Giorgio Perlasca-ba mert oda vettek fel Dobos meg Gundel sóbe se jöhetett.

Felvettek a giorgioba azzal a feltétellel ha szintvizsgát teszek Gazdaságiból,Fizikából,gyaksziból.

Namost.Dec21. a határidőm és nagy valószinűséggel nem fog menni mert baszott sok az anyag.

Ha nem megyek át ezen a vizsgán 21.ig akkor az iskola elbocsájthat?Mert azt tudom hogy tanköteles vagyok 18évesm koromig most még csak 16vagyok és ha nincs más suli ahová mehetek akkor maradhatok itt?

Vagy hogy van ez?

Esetleg aki már járt így az kérem írja le mi lett vele. :D



2013. nov. 30. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Akár?
2013. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!