Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi előtt állok és nem...

Érettségi előtt állok és nem tudom hova küldjem el a jelentkezést! BGF-KKK nemzetközi gazdálkodás angol nyelven ide szeretnék bekerülni. Véleményetekszerint jó választás?

Figyelt kérdés
Milyen vélemények vannak a BGF KKK-ról?

2013. nov. 28. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ha érettségi előtt ilyen kérdést kell feltenned, sehova ne küld. Van már elég nem oda való a felsőoktatásban.

Egy 14 évest leültetek a gép elé, és két perc alatt megvan az infó.

NEm hiszem el, hogy a suliban sem volt szó a jelentkezésről, gőzöd sincs, mi az a felvi, felvételi tájékoztató... ráadásul hol van még a határidő, még ki se adták a tájékoztatót, ami alapján jelentkezni tudnál...

2013. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
küldd, bocs
2013. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem , hogy hova küldjem, hogy melyik egyetemre, fősulira , mivel van több egyetem\főiskola ahol nemzetközi gazdálkodást tanitanak , de a BGF KKK felé hajlok, és kiváncsi voltam a visszajelzésekre. De köszönöm kedves komentedet!
2013. nov. 28. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem felsőoktatási szakképzés keretében volt szerencsém belekóstolni a BGF-KKK-ba, hát az ügyintézés nehézkes és gyatra az biztos. A tanárok jó fejek és az órák érdekesek viszont. De vigyázz, a KKK épülete kint van a pi--ában! :S
2013. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a komentet. Igen tudom, hogy kint van a 16kerbe, voltam 1 honapja meglátogattam, megnéztem milyen , nekem tetszett, jó hogy olyan kis csendes környéken van,. Hogy érted hogy az ügyintézés gyatra?
2013. nov. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!