Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen vizsga?

Figyelt kérdés
Nálunk a gimiben minden évben van vizsga 2 tantárgyból, kivéve idén, mert most lehet előrehozott érettségit tenni. Ezen kívül évfolyamdolgozatot is kell írni, és sokan most akarják megszerezni a nyelvvizsgájukat. Viszont "bekavart" a rajztanár, kitalálta, hogy legyen idén vizsga művészettörténetből, az igazgató pedig rábólintott. De én nem akarok RAJZRA készülni az érettségim és a nyelvvizsgám rovására és gondolom a többi osztálytársam sem! Én mondtam ezt a rajztanárnak, de nem érdekli. A barátnőm apja szerint idén már nem tarthatják meg a vizsgát, csak jövőre, mert csak most határozták el, hogy lesz, de a tanár idén akarja. Mit csináljak?
2009. nov. 20. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te semmit. Az iskola nem mindig úgy működik, ahogyan azt a diákok elképzelik. Szerintem mindhárom dologra is lehet egyszerre koncentrálni. Egyik délután az egyikkel foglalkozol, másik délután a másikkal. Emellett még az többi órára is lehet készülni, csak jól kell beosztani az idődet.
2009. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz... Már így sincs időm semmire... Neked persze könnyű, mert nem te vagy ebben a helyzetben.
2009. nov. 20. 18:38
 3/11 A kérdező kommentje:
És szerintem nem jó, ha az a cél, hogy idegroncsként hagyjuk el a sulit, elvileg értünk van, nem ellenünk.
2009. nov. 20. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, persze, nem vagyok benne, de képzeld, én is nyelvvizsgázam, én is érettségiztem (előrehozottan, és rendesen is), kisérettségik is voltak, és voilá, itt vagyok. Egyébként a felsőoktatás ennél sokkal melósabb. Persze nem kellemes, hogy azt sem tudod, hogy hol áll a fejed, de jobbat nem tudok mondani, minthogy szokj hozzá.
2009. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha kapsz egy kettest?Akkor mivan, semmi
2009. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy nem amatőr módjára kivitelezett bombariadóval nyerhetsz pár napot..


Javaslat: Számítógéppel profi módon megvágott és szétefektezett hanganyag, és bejátszás diktafonról.


Lehetőleg nyilvános fülkéről csináld olyan helyen ahol nincs térfigyelő, vagy biztonsági kamera, ellenkező esetben nagyot koppanhatsz!!!

2009. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 11. osztály már arról szólna szerintem, hogy azokkal a tárgyakkal törődünk inkább, amikre szükségünk van. A többit sem kell elhanyagolni, csak egy plusz vizsga ilyen tárgyból nem valami kellemes.
2009. nov. 20. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és a mobilodat hagyd otton amíg akciózol...
2009. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz csinálni semmit, csak a diákönkormányzat vagy a szülők írásos beadvánnyal. Egyébként nem vizsgáztathatnak, ha nincs benne az iskola helyi tantervében. De erre azt fogják mondani, hogy ez nem vizsga, csak nagydolgozat/felelet. Ne tanulj rá napokat, legfeljebb egy délutánt, annak elégnek kell lennie és az még belefér.
2009. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell készülnöd a nyelvvizsgád és az érettségid rovására, kettest tanulás nélkül is össze tudsz hozni. Úgysem fog sehova se számítani a művészettörténet jegyed, teljesen mindegy, hogy hányast kapsz.

Nálunk is ugyanez volt tavaly, csak nálunk építészettörténetből volt az egyik vizsga. Előző este elolvastam a fél könyvet, aztán kaptam egy hármast.

2009. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!